Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
14 dnů
20 hodin
32 minut
19 vteřin
( 21.01.2026 20:42:00 )
Id aukce: 7365
| 3 200 Kč | 04.01.2026 20:03:53 | |
| 2 600 Kč | 18.12.2025 21:51:25 | |
| 2 500 Kč | 17.12.2025 21:57:46 |