čas serveru: 23:31:55

Josef Fiala

Název: Pasáček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 18 minut 4 vteřin

Id aukce: 7372

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)