Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
0 dnů
22 hodin
18 minut
4 vteřin
( 22.01.2026 21:50:00 )
Id aukce: 7372
| 3 200 Kč | 21.01.2026 22:51:52 | |
| 3 100 Kč | 21.01.2026 21:37:20 | |
| 3 000 Kč | 21.01.2026 19:53:50 | |
| 2 900 Kč | 02.01.2026 14:11:25 | |
| 2 800 Kč | 31.12.2025 09:13:07 | |
| 2 700 Kč | 18.12.2025 21:57:06 | |
| 2 600 Kč | 13.12.2025 08:04:05 | |
| 2 500 Kč | 09.12.2025 19:45:28 | Přehozeno limitem |