čas serveru: 00:01:03

Jan Slavíček

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 7373