čas serveru: 23:23:46

Jan Slavíček

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Končící: 13 dnů 23 hodin 6 minut 13 vteřin

Id aukce: 7373

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)