čas serveru: 00:09:18

Rumen Sazdov

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
- přiložen certifikát - certifikát k dispozici
- dílo získáno přímo od autora
Každé autorské dílo od ak. ma. Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Končící: 14 dnů 21 hodin 58 minut 41 vteřin

Id aukce: 7374

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)