Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 7375
| 1 100 Kč | 22.01.2026 22:01:40 | Přehozeno limitem |
| 1 000 Kč | 22.01.2026 22:01:40 | |
| 900 Kč | 21.01.2026 18:56:46 | Přehozeno limitem |