čas serveru: 13:48:32

Petr Mirčev

Název: Slunečný den

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 13 minut 27 vteřin
( 22.01.2026 22:02:00 )

Id aukce: 7375

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
900 Kč 21.01.2026 18:56:46 Přehozeno limitem