Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
0 dnů
8 hodin
13 minut
27 vteřin
( 22.01.2026 22:02:00 )
Id aukce: 7375
| 900 Kč | 21.01.2026 18:56:46 | Přehozeno limitem |