čas serveru: 07:57:40

Vladimír Jandejsek

Název: Kompozice

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 22 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 1 dnů 12 hodin 44 minut 19 vteřin
( 22.01.2026 20:42:00 )

Id aukce: 7380

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)