čas serveru: 18:28:22

Oldřich Blažíček

Název: Z okolí Kraskova

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1914, na zadní straně přípis autora, kvalitní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 69,5 x 73 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Končící: 4 dnů 4 hodin 7 minut 37 vteřin

Id aukce: 7381

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 1 000 Kč)