Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2022, stav perfektní )
na zadní straně autorský přípis včetně autorského certifikátu
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Tvoří na pomezí neosymbolismu a semifigurativniho abstraktního expresionismu. Je nekonformní a ve své tvorbě experimentuje.
Rozměr: 90 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
5 dnů
0 hodin
41 minut
23 vteřin
( 22.01.2026 20:58:00 )
Id aukce: 7388