čas serveru: 23:32:41

Josef Konečný

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 0 dnů 21 hodin 31 minut 18 vteřin

Id aukce: 7389

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)