Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
21 hodin
31 minut
18 vteřin
( 22.01.2026 21:04:00 )
Id aukce: 7389
| 7 500 Kč | 21.01.2026 22:42:31 | Přehozeno limitem |
| 7 000 Kč | 21.01.2026 22:42:31 | |
| 6 500 Kč | 21.01.2026 12:49:56 | Přehozeno limitem |
| 6 000 Kč | 21.01.2026 12:49:56 | |
| 5 500 Kč | 21.01.2026 12:48:51 | Přehozeno limitem |
| 5 000 Kč | 21.01.2026 12:48:51 | |
| 4 900 Kč | 21.01.2026 12:48:45 | Přehozeno limitem |
| 4 800 Kč | 21.01.2026 12:48:45 | |
| 4 700 Kč | 21.01.2026 12:48:37 | Přehozeno limitem |
| 4 600 Kč | 21.01.2026 12:48:37 | |
| 4 500 Kč | 21.01.2026 12:48:29 | Přehozeno limitem |
| 4 400 Kč | 21.01.2026 12:48:28 | |
| 4 300 Kč | 21.01.2026 12:48:19 | Přehozeno limitem |
| 4 200 Kč | 21.01.2026 12:48:19 | |
| 4 100 Kč | 21.01.2026 12:47:56 | Přehozeno limitem |
| 4 000 Kč | 21.01.2026 12:47:56 | |
| 3 900 Kč | 15.01.2026 14:12:38 | Přehozeno limitem |
| 3 800 Kč | 15.01.2026 14:12:38 | |
| 3 700 Kč | 25.12.2025 16:22:09 | Přehozeno limitem |
| 3 600 Kč | 23.12.2025 19:52:24 | |
| 3 500 Kč | 22.12.2025 20:16:32 |