čas serveru: 16:33:00

Josef Konečný

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 7 dnů 4 hodin 30 minut 59 vteřin

Id aukce: 7389

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)