čas serveru: 15:46:37

Igor Shulman

Název: Akt v červeném

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7390