čas serveru: 23:30:52

Igor Shulman

Název: Akt v červeném

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 21 hodin 51 minut 7 vteřin

Id aukce: 7390

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)