Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
0 dnů
21 hodin
53 minut
19 vteřin
( 22.01.2026 21:22:00 )
Id aukce: 7390
| 5 000 Kč | 21.01.2026 22:44:49 | Přehozeno limitem |
| 4 900 Kč | 21.01.2026 22:44:49 | |
| 4 800 Kč | 21.01.2026 22:44:41 | Přehozeno limitem |
| 4 700 Kč | 21.01.2026 22:44:41 | |
| 4 600 Kč | 21.01.2026 22:44:35 | Přehozeno limitem |
| 4 500 Kč | 21.01.2026 22:44:35 | |
| 4 400 Kč | 21.01.2026 22:44:25 | Přehozeno limitem |
| 4 300 Kč | 21.01.2026 22:44:25 | |
| 4 200 Kč | 21.01.2026 22:44:16 | Přehozeno limitem |
| 4 100 Kč | 21.01.2026 22:44:16 | |
| 4 000 Kč | 21.01.2026 22:43:59 | Přehozeno limitem |
| 3 900 Kč | 21.01.2026 22:43:58 | |
| 3 800 Kč | 21.01.2026 22:43:51 | Přehozeno limitem |
| 3 700 Kč | 21.01.2026 22:43:51 | |
| 3 600 Kč | 21.01.2026 22:33:22 | Přehozeno limitem |
| 3 500 Kč | 21.01.2026 22:33:22 | |
| 3 400 Kč | 21.01.2026 22:33:16 | Přehozeno limitem |
| 3 300 Kč | 21.01.2026 22:33:16 | |
| 3 200 Kč | 21.01.2026 22:33:12 | Přehozeno limitem |
| 3 100 Kč | 21.01.2026 22:33:11 | |
| 3 000 Kč | 21.01.2026 22:32:49 | Přehozeno limitem |
| 2 900 Kč | 21.01.2026 22:32:49 | |
| 2 800 Kč | 21.01.2026 22:32:45 | Přehozeno limitem |
| 2 700 Kč | 21.01.2026 22:32:44 | |
| 2 600 Kč | 21.01.2026 22:32:35 | Přehozeno limitem |
| 2 500 Kč | 21.01.2026 22:32:35 | |
| 2 300 Kč | 21.01.2026 22:32:18 | Přehozeno limitem |
| 2 200 Kč | 21.01.2026 22:32:18 | |
| 2 100 Kč | 26.12.2025 10:27:54 | Přehozeno limitem |
| 2 000 Kč | 26.12.2025 10:27:54 | |
| 1 900 Kč | 26.12.2025 10:27:30 | Přehozeno limitem |
| 1 800 Kč | 26.12.2025 10:27:30 | |
| 1 700 Kč | 25.12.2025 16:22:53 | Přehozeno limitem |
| 1 600 Kč | 23.12.2025 19:52:56 | |
| 1 500 Kč | 22.12.2025 20:17:22 |