čas serveru: 16:33:58

Ferdinand Stříbrský

Název: Zima na potoce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 69 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Končící: 7 dnů 4 hodin 34 minut 1 vteřin
( 22.01.2026 21:08:00 )

Id aukce: 7391

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)