čas serveru: 15:50:10

Václav Němeček

Název: Štefánikův most

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )

Rozměr: 67 x 98 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7397