Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
3 dnů
21 hodin
59 minut
27 vteřin
( 22.01.2026 21:34:00 )
Id aukce: 7398
| 17 000 Kč | 18.01.2026 23:08:58 | Přehozeno limitem |
| 16 500 Kč | 18.01.2026 23:08:58 | |
| 16 000 Kč | 18.01.2026 23:08:10 | Přehozeno limitem |
| 15 500 Kč | 18.01.2026 23:08:10 | |
| 15 000 Kč | 18.01.2026 23:08:03 | Přehozeno limitem |
| 14 500 Kč | 18.01.2026 23:08:03 | |
| 14 000 Kč | 18.01.2026 23:07:57 | Přehozeno limitem |
| 13 500 Kč | 18.01.2026 23:07:57 | |
| 13 000 Kč | 18.01.2026 23:07:52 | Přehozeno limitem |
| 12 500 Kč | 18.01.2026 23:07:52 | |
| 12 000 Kč | 18.01.2026 23:07:46 | Přehozeno limitem |
| 11 500 Kč | 18.01.2026 23:07:46 | |
| 11 000 Kč | 18.01.2026 23:07:40 | Přehozeno limitem |
| 10 500 Kč | 18.01.2026 23:07:40 | |
| 10 000 Kč | 18.01.2026 19:05:39 | Přehozeno limitem |
| 9 500 Kč | 18.01.2026 19:05:39 | |
| 9 000 Kč | 18.01.2026 10:35:15 | Přehozeno limitem |
| 8 500 Kč | 18.01.2026 10:35:15 | |
| 8 000 Kč | 18.01.2026 10:35:06 | Přehozeno limitem |
| 7 500 Kč | 18.01.2026 10:35:06 | |
| 7 000 Kč | 15.01.2026 10:50:49 | Přehozeno limitem |
| 6 500 Kč | 11.01.2026 22:42:01 | |
| 6 000 Kč | 02.01.2026 14:05:46 | |
| 5 500 Kč | 31.12.2025 09:11:37 | |
| 5 000 Kč | 28.12.2025 18:31:50 | |
| 3 600 Kč | 28.12.2025 06:58:13 | |
| 3 500 Kč | 23.12.2025 16:37:31 |