čas serveru: 20:21:27

Franz Marx

Název: Korida

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 17 dnů 0 hodin 52 minut 32 vteřin
( 22.01.2026 21:14:00 )

Id aukce: 7402

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)