čas serveru: 15:59:25

Kája Saudek

Název: Snižování emisí

Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm

Rozměr: 16 x 22 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 20 dnů 6 hodin 24 minut 34 vteřin
( 22.01.2026 22:24:00 )

Id aukce: 7403

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 000 Kč 02.01.2026 14:06:36