Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5 dnů
1 hodin
26 minut
33 vteřin
( 22.01.2026 21:44:00 )
Id aukce: 7403
| 1 100 Kč | 11.01.2026 08:19:59 | |
| 1 000 Kč | 02.01.2026 14:06:36 |