Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
0 dnů
22 hodin
12 minut
5 vteřin
( 22.01.2026 21:44:00 )
Id aukce: 7403
| 1 300 Kč | 21.01.2026 22:47:03 | Přehozeno limitem |
| 1 200 Kč | 21.01.2026 20:48:17 | |
| 1 100 Kč | 11.01.2026 08:19:59 | |
| 1 000 Kč | 02.01.2026 14:06:36 |