Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 7403
| 7 700 Kč | 22.01.2026 21:35:37 | Přehozeno limitem |
| 7 200 Kč | 22.01.2026 16:50:03 | |
| 6 700 Kč | 22.01.2026 11:29:30 | |
| 2 600 Kč | 22.01.2026 08:35:00 | |
| 2 500 Kč | 22.01.2026 08:34:38 | Přehozeno limitem |
| 2 400 Kč | 22.01.2026 08:34:38 | |
| 2 300 Kč | 22.01.2026 08:33:57 | Přehozeno limitem |
| 2 200 Kč | 22.01.2026 08:33:57 | |
| 2 100 Kč | 22.01.2026 08:33:35 | Přehozeno limitem |
| 2 000 Kč | 22.01.2026 08:33:35 | |
| 1 900 Kč | 22.01.2026 08:33:18 | Přehozeno limitem |
| 1 800 Kč | 22.01.2026 08:33:18 | |
| 1 700 Kč | 22.01.2026 08:32:58 | Přehozeno limitem |
| 1 600 Kč | 22.01.2026 08:32:58 | |
| 1 500 Kč | 22.01.2026 00:23:42 | Přehozeno limitem |
| 1 400 Kč | 22.01.2026 00:23:42 | |
| 1 300 Kč | 21.01.2026 22:47:03 | Přehozeno limitem |
| 1 200 Kč | 21.01.2026 20:48:17 | |
| 1 100 Kč | 11.01.2026 08:19:59 | |
| 1 000 Kč | 02.01.2026 14:06:36 |