čas serveru: 03:44:03

Kája Saudek

Název: Snižování emisí

Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm

Rozměr: 16 x 22 cm

Aktuální cena: 7 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 7403