čas serveru: 23:30:16

Kája Saudek

Název: Snižování emisí

Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm

Rozměr: 16 x 22 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 0 dnů 22 hodin 13 minut 43 vteřin

Id aukce: 7403

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)