čas serveru: 00:00:12

Kratohófer

Název: Děcko

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 12 x 15,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7406