čas serveru: 07:54:58

Kratohófer

Název: Děcko

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 12 x 15,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 1 dnů 14 hodin 25 minut 1 vteřin
( 22.01.2026 22:20:00 )

Id aukce: 7406

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)