čas serveru: 21:13:28

Miloš Englberth

Název: Pohled na Pražský hrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 43 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 43 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7407