Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 43 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 43 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 7407