( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 7409