čas serveru: 17:34:32

Cyril Bouda

Název: Vyznání

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 24,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7410