čas serveru: 21:11:12

Qi Baishi

Název: Opice

Dřevoryt
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 20 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 7411