Dřevoryt
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 20 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 7413
| 1 900 Kč | 21.01.2026 22:24:03 |