čas serveru: 23:31:39

J. V. Černý

Název: Jasina - Ukrajina

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 0 dnů 21 hodin 14 minut 20 vteřin
( 22.01.2026 20:46:00 )

Id aukce: 7414

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
500 Kč 21.01.2026 18:55:45 Přehozeno limitem