Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 44 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
5 dnů
1 hodin
25 minut
41 vteřin
( 22.01.2026 21:42:00 )
Id aukce: 7415
| 2 000 Kč | 08.01.2026 18:39:18 |