čas serveru: 20:16:18

Jan Spáčil

Název: Cesta do vsi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 5 dnů 1 hodin 25 minut 41 vteřin
( 22.01.2026 21:42:00 )

Id aukce: 7415

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
2 000 Kč 08.01.2026 18:39:18