Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 40 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 7416
| 2 300 Kč | 22.01.2026 20:14:30 | |
| 2 200 Kč | 22.01.2026 17:07:56 | |
| 2 100 Kč | 08.01.2026 18:26:39 | |
| 2 000 Kč | 02.01.2026 14:04:55 |