čas serveru: 23:25:36

Jan Spáčil

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 40 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7416