Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 40 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
10 dnů
20 hodin
32 minut
26 vteřin
( 22.01.2026 22:18:00 )
Id aukce: 7416
| 2 100 Kč | 08.01.2026 18:26:39 | |
| 2 000 Kč | 02.01.2026 14:04:55 |