čas serveru: 23:23:33

Karel Schadt

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 7417