Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 7418
| 1 100 Kč | 22.01.2026 22:20:18 | |
| 1 000 Kč | 08.01.2026 21:17:55 | |
| 900 Kč | 01.01.2026 09:58:05 |