čas serveru: 23:24:45

Název: Dáma s cigaretou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 36 x 29 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7418