Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
21 dnů
6 hodin
48 minut
26 vteřin
( 22.01.2026 22:28:00 )
Id aukce: 7418
| 900 Kč | 01.01.2026 09:58:05 |