čas serveru: 23:25:19

Název: Dáma s cigaretou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 36 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 13 dnů 23 hodin 2 minut 40 vteřin

Id aukce: 7418

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)