čas serveru: 18:27:02

Barbora Barešová

Název: I ♡ Life

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 4 dnů 4 hodin 4 minut 57 vteřin
( 21.01.2026 22:32:00 )

Id aukce: 7420

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)