Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 7426
| 33 000 Kč | 22.01.2026 22:39:51 | Přehozeno limitem |
| 32 000 Kč | 22.01.2026 22:39:51 | |
| 31 000 Kč | 22.01.2026 22:39:47 | Přehozeno limitem |
| 30 000 Kč | 22.01.2026 22:39:47 | |
| 29 000 Kč | 22.01.2026 22:39:39 | Přehozeno limitem |
| 28 000 Kč | 22.01.2026 22:39:39 | |
| 27 000 Kč | 22.01.2026 22:39:05 | Přehozeno limitem |
| 26 000 Kč | 22.01.2026 22:38:36 | |
| 25 000 Kč | 22.01.2026 22:38:31 | Přehozeno limitem |
| 25 000 Kč | 22.01.2026 22:38:31 | |
| 21 000 Kč | 22.01.2026 22:38:20 | Přehozeno limitem |
| 20 000 Kč | 22.01.2026 22:38:20 | |
| 19 500 Kč | 22.01.2026 22:38:16 | Přehozeno limitem |
| 19 000 Kč | 22.01.2026 22:38:16 | |
| 18 500 Kč | 22.01.2026 22:38:13 | Přehozeno limitem |
| 18 000 Kč | 22.01.2026 22:38:12 | |
| 17 500 Kč | 22.01.2026 22:38:08 | Přehozeno limitem |
| 17 000 Kč | 22.01.2026 22:38:08 | |
| 16 500 Kč | 22.01.2026 22:38:00 | Přehozeno limitem |
| 16 000 Kč | 22.01.2026 22:38:00 | Přehozeno limitem |
| 15 500 Kč | 22.01.2026 22:36:04 | |
| 15 000 Kč | 22.01.2026 22:35:28 |