čas serveru: 16:00:42

Josef Šíma

Název: Továrna

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Končící: 20 dnů 6 hodin 35 minut 17 vteřin
( 22.01.2026 22:36:00 )

Id aukce: 7426

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)