Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
20 dnů
6 hodin
35 minut
17 vteřin
( 22.01.2026 22:36:00 )
Id aukce: 7426