Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 7427
| 700 Kč | 22.01.2026 19:27:01 | |
| 600 Kč | 22.01.2026 08:13:51 | |
| 500 Kč | 13.01.2026 07:34:59 |