Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
9 dnů
3 hodin
29 minut
17 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )
Id aukce: 7427
| 500 Kč | 13.01.2026 07:34:59 |