čas serveru: 23:24:19

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7428