čas serveru: 23:22:43

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 13 dnů 23 hodin 15 minut 16 vteřin

Id aukce: 7428

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)