Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
14 dnů
0 hodin
6 minut
25 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )
Id aukce: 7428
| 6 000 Kč | 08.01.2026 21:18:27 | |
| 5 500 Kč | 08.01.2026 13:45:39 | |
| 5 000 Kč | 02.01.2026 14:06:07 |