Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
5 dnů
1 hodin
29 minut
15 vteřin
( 22.01.2026 21:48:00 )
Id aukce: 7429